«Свято української  народної пісні»

Яке диво дивне — народна пісня! Яку владну силу таїть вона в  собі! Минають віки, змінюються суспільні устрої, потрясають світ нищівні війни і голодомори, на зміну одним поколінням приходять інші — у кожного свої смаки, свої уподобання. А народна пісня залишається, через усі злигодні й поневіряння проносить вона свій первісний чар, свою нев'янучу молодість. Народна пісня — це душа народу, його історія. Саме українським народним пісням було присвячено звітний  концерт під назвою «Свято Української  народної пісні», який проходив у будинку культури с.Високе  4 серпня. На  заході були присутні: сільський голова Замогильний Олександр Степанович, голова районної ради Рафальська Ніна Анатоліївна, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації Ариштович Ольга Дмитрівна, начальник відділу культури та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради Філоненко Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації Коваль Валентин Миколайович.

У фойє будинку культури була презентована виставка робіт з декоративно прикладного мистецтва  – милували око вишиті рушники Любові Корнієнко, вироби з газетних трубочок Ольги  Кушнір, вишиті бісером картини Збінської Анастасії та Збінської Анни, вишиті бісером ікони Заєць Людмили.

Концертну програму розпочали господарі сцени  – народний аматорський колектив  «Молодички», художній керівник Тамара Царенко. Зі сцени у їх виконанні  лунали українські пісні – ліричні, тужливі, веселі та жартівливі.

А далі глядачі поринули у чарівний світ пісень у виконанні   Хіменес Сандри Дударенко Катерини . Зворушливо прозвучала легенда у виконанні Горобчук  Діани . Запалив серця присутніх на святі спів Віктора Царенка . Концертна програма була насиченою і багатою на таланти. Яскравою хореографічною постановкою зачарувала  всіх Рєзніченко Аліна. В концерті взяти участь наймолодші учасники свята – це Дудковська Аріна з піснею а також Матіді Любов,Кузьменко Марія,Протасенко Єлизавета, Ніц Анна подарували запальний танець.Особливою прикрасою концерту стала  зворушлива пісня у виконанні Тамари Царенко, артистки хору національної опери  ім. Тараса Шевченка. Заповнений глядачами зал вдячно аплодував артистці.

Останнім акордом свята стала українська народна пісня «Наливаймо, браття, кришталеві чаші», яку виконував колектив «Молодички», а весь зал підспівував їм .

За доброю українською традицією усіх присутніх в залі пригощали  короваєм.

Вели концертну програму чудові ведучі Онищук В’ячеслав та Хіменес Сандра. Велика робота, пов’язана із підготовкою і ходом звітного концерту виконана завідувачем клубу  с.Йосипівка Головач Людмилою Юліанівною

Концерт пройшов на одному диханні, люди всміхалися, поринали в роздуми, вони були єдиним цілим – громадою, народом. Плекаємо надію, що таке свято української пісні  щороку радуватиме учасників і глядачів.

Тож любімо свою Батьківщину, її чарівну мову та дзвінкоголосу українську пісню, продовжуймо традиції і обряди нашого народу, зберігаймо і поповнюймо творчу спадщину України.